Anatech Electronics Inc. AB4887B1059
Número de parte
AB4887B1059
Fabricante
Anatech Electronics Inc.
Categoría:
HF-Filter
Paquete
Module, SMA Connectors
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.AB4887B1059.pdf
Descripción
4887 MHZ CAVITY BANDPASS FILTER
Product details
1. How to order AB4887B1059 on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the AB4887B1059 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of AB4887B1059?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AB4887B1059.
Packaging Box Box Box Box Box
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
Frequency 4.887GHz Center 4.887GHz Center 4.887GHz Center 4.887GHz Center 4.887GHz Center
Bandwidth 225MHz 225MHz 225MHz 225MHz 225MHz
FilterType Band Pass Band Pass Band Pass Band Pass Band Pass
Ripple - - - - -
InsertionLoss 1dB 1dB 1dB 1dB 1dB
MountingType Chassis Mount Chassis Mount Chassis Mount Chassis Mount Chassis Mount
Size/Dimension 4.670 L x 3.550 W (118.62mm x 90.17mm) 4.670 L x 3.550 W (118.62mm x 90.17mm) 4.670 L x 3.550 W (118.62mm x 90.17mm) 4.670 L x 3.550 W (118.62mm x 90.17mm) 4.670 L x 3.550 W (118.62mm x 90.17mm)