AB4825B1332.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AB4825B1332.
| Imagen |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Frequency | 4.825GHz Center | 4.825GHz Center | 4.825GHz Center | 4.825GHz Center | 4.825GHz Center |
| Bandwidth | 185MHz | 185MHz | 185MHz | 185MHz | 185MHz |
| FilterType | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass |
| Ripple | - | - | - | - | - |
| InsertionLoss | 0.9dB | 0.9dB | 0.9dB | 0.9dB | 0.9dB |
| MountingType | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount |
| Size/Dimension | 4.252 L x 2.028 W (108.00mm x 51.50mm) | 4.252 L x 2.028 W (108.00mm x 51.50mm) | 4.252 L x 2.028 W (108.00mm x 51.50mm) | 4.252 L x 2.028 W (108.00mm x 51.50mm) | 4.252 L x 2.028 W (108.00mm x 51.50mm) |