AB3430B839.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AB3430B839.
| Imagen |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Frequency | 3.43GHz Center | 3.43GHz Center | 3.43GHz Center | 3.43GHz Center | 3.43GHz Center |
| Bandwidth | 5MHz | 5MHz | 5MHz | 5MHz | 5MHz |
| FilterType | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass |
| Ripple | - | - | - | - | - |
| InsertionLoss | 1dB | 1dB | 1dB | 1dB | 1dB |
| MountingType | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount |
| Size/Dimension | 3.071 L x 1.181 W (78.00mm x 30.00mm) | 3.071 L x 1.181 W (78.00mm x 30.00mm) | 3.071 L x 1.181 W (78.00mm x 30.00mm) | 3.071 L x 1.181 W (78.00mm x 30.00mm) | 3.071 L x 1.181 W (78.00mm x 30.00mm) |