AB1920B991.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AB1920B991.
| Imagen |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Frequency | 1.92GHz Center | 1.92GHz Center | 1.92GHz Center | 1.92GHz Center | 1.92GHz Center |
| Bandwidth | 140MHz | 140MHz | 140MHz | 140MHz | 140MHz |
| FilterType | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass |
| Ripple | - | - | - | - | - |
| InsertionLoss | 0.25dB | 0.25dB | 0.25dB | 0.25dB | 0.25dB |
| MountingType | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount |
| Size/Dimension | 4.600 L x 4.600 W (116.84mm x 116.84mm) | 4.600 L x 4.600 W (116.84mm x 116.84mm) | 4.600 L x 4.600 W (116.84mm x 116.84mm) | 4.600 L x 4.600 W (116.84mm x 116.84mm) | 4.600 L x 4.600 W (116.84mm x 116.84mm) |