A-2PA-113-150B2.pdf
| Imagen |
| Fabricante | Amphenol RF | Amphenol RF | Amphenol RF | Amphenol RF | Amphenol RF |
| Packaging | Bag | Bag | Bag | Bag | Bag |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Style | AMMC to AMMC | AMMC to AMMC | AMMC to AMMC | AMMC to AMMC | AMMC to AMMC |
| 1stContactGender | Female | Female | Female | Female | Female |
| 1stConnectorMountingFeature | - | - | - | - | - |
| 2ndContactGender | Female | Female | Female | Female | Female |
| 2ndConnectorMountingFeature | - | - | - | - | - |
| Length | 5.906 (150.00mm) | 5.906 (150.00mm) | 5.906 (150.00mm) | 5.906 (150.00mm) | 5.906 (150.00mm) |
| CableType | 1.13mm OD Coaxial Cable | 1.13mm OD Coaxial Cable | 1.13mm OD Coaxial Cable | 1.13mm OD Coaxial Cable | 1.13mm OD Coaxial Cable |
| CableImpedance | - | - | - | - | - |
| ConnectorImpedance | - | - | - | - | - |
| OverallImpedance | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms |
| Frequency-Max | 6 GHz | 6 GHz | 6 GHz | 6 GHz | 6 GHz |
| Color | Black | Black | Black | Black | Black |
| Features | Shielded | Shielded | Shielded | Shielded | Shielded |
| OperatingTemperature | -40°C ~ 90°C | -40°C ~ 90°C | -40°C ~ 90°C | -40°C ~ 90°C | -40°C ~ 90°C |