Eaton - Electronics Division A20210300
Número de parte
A20210300
Fabricante
Eaton - Electronics Division
Categoría:
Klemmenblöcke – Barriereblöcke
Paquete
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.A20210300.pdf
Product details
1. How to order A20210300 on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the A20210300 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of A20210300?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of A20210300.
7.How to contact us to get technical supports, such as A20210300 pin diagram, A20210300 datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series A2000 A2000 A2000 A2000 A2000
ProductStatus Active Active Active Active Active
TerminalBlockType Barrier Block Barrier Block Barrier Block Barrier Block Barrier Block
NumberofCircuits 3 3 3 3 3
NumberofWireEntries 3 3 3 3 3
Pitch 0.375 (9.53mm) 0.375 (9.53mm) 0.375 (9.53mm) 0.375 (9.53mm) 0.375 (9.53mm)
NumberofRows 1 1 1 1 1
CurrentRating(Amps) 30A 30A 30A 30A 30A
VoltageRating 300V 300V 300V 300V 300V