74-6SG187MA.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 74-6SG187MA.
| Imagen |
| Package/Case | |||||
| Packaging | Bag | Bag | Bag | Bag | Bag |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| MountingType | Holder | Holder | Holder | Holder | Holder |
| CurrentRating(Amps) | 187 mA | 187 mA | 187 mA | 187 mA | 187 mA |
| VoltageRating-AC | 250 V | 250 V | 250 V | 250 V | 250 V |
| VoltageRating-DC | - | - | - | - | - |
| ResponseTime | Slow Blow | Slow Blow | Slow Blow | Slow Blow | Slow Blow |
| BreakingCapacity@RatedVoltage | 6mm x 30mm | 6mm x 30mm | 6mm x 30mm | 6mm x 30mm | 6mm x 30mm |
| MeltingI²t | 200A | 200A | 200A | 200A | 200A |