CTS Resistor Products 744C083683JP
Número de parte
744C083683JP
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.744C083683JP.pdf
Descripción
RES ARRAY 4 RES 68K OHM 2012
Product details
1. How to order 744C083683JP on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the 744C083683JP price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 744C083683JP?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 744C083683JP.
Resistance(Ohms) 68k 68k 68k 68k 68k
Tolerance ±5% ±5% ±5% ±5% ±5%
NumberofPins 8 8 8 8 8
PowerPerElement 125mW 125mW 125mW 125mW 125mW
TemperatureCoefficient ±200ppm/°C ±200ppm/°C ±200ppm/°C ±200ppm/°C ±200ppm/°C
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
Applications - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.200 L x 0.126 W (5.08mm x 3.20mm) 0.200 L x 0.126 W (5.08mm x 3.20mm) 0.200 L x 0.126 W (5.08mm x 3.20mm) 0.200 L x 0.126 W (5.08mm x 3.20mm) 0.200 L x 0.126 W (5.08mm x 3.20mm)