CTS Resistor Products 744C083511JP
Número de parte
744C083511JP
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.744C083511JP.pdf
Descripción
RES ARRAY 4 RES 510 OHM 2012
Product details
1. How to order 744C083511JP on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the 744C083511JP price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 744C083511JP?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 744C083511JP.
Resistance(Ohms) 510 510 510 510 510
Tolerance ±5% ±5% ±5% ±5% ±5%
NumberofPins 8 8 8 8 8
PowerPerElement 125mW 125mW 125mW 125mW 125mW
TemperatureCoefficient ±200ppm/°C ±200ppm/°C ±200ppm/°C ±200ppm/°C ±200ppm/°C
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
Applications - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.200 L x 0.126 W (5.08mm x 3.20mm) 0.200 L x 0.126 W (5.08mm x 3.20mm) 0.200 L x 0.126 W (5.08mm x 3.20mm) 0.200 L x 0.126 W (5.08mm x 3.20mm) 0.200 L x 0.126 W (5.08mm x 3.20mm)