CTS Resistor Products 744C083104JTR
Número de parte
744C083104JTR
Fabricante
CTS Resistor Products
Categoría:
Widerstandsnetzwerke, Arrays
Paquete
2012, Concave, Long Side Terminals
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.744C083104JTR.pdf
Descripción
RES ARRAY 4 RES 100K OHM 2012
Product details
1. How to order 744C083104JTR on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the 744C083104JTR price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 744C083104JTR?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 744C083104JTR.
Series 744 744 744 744 744
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
CircuitType Isolated Isolated Isolated Isolated Isolated
Resistance(Ohms) 100k 100k 100k 100k 100k
Tolerance ±5% ±5% ±5% ±5% ±5%
NumberofResistors 4 4 4 4 4
ResistorMatchingRatio - - - - -
Resistor-Ratio-Drift - - - - -
NumberofPins 8 8 8 8 8
PowerPerElement 125mW 125mW 125mW 125mW 125mW
TemperatureCoefficient ±200ppm/°C ±200ppm/°C ±200ppm/°C ±200ppm/°C ±200ppm/°C
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
Applications - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.200 L x 0.126 W (5.08mm x 3.20mm) 0.200 L x 0.126 W (5.08mm x 3.20mm) 0.200 L x 0.126 W (5.08mm x 3.20mm) 0.200 L x 0.126 W (5.08mm x 3.20mm) 0.200 L x 0.126 W (5.08mm x 3.20mm)