Renesas Electronics America Inc 72413L45SO
Número de parte
72413L45SO
Fabricante
Renesas Electronics America Inc
Categoría:
Logik – FIFO-Speicher
Paquete
20-SOIC (0.295, 7.50mm Width)
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.72413L45SO.pdf
Descripción
IC FIFO PAR W/FLAGS 32KB 20SOIC
Product details
1. How to order 72413L45SO on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the 72413L45SO price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 72413L45SO?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 72413L45SO.
7.How to contact us to get technical supports, such as 72413L45SO pin diagram, 72413L45SO datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Tube Tube Tube Tube Tube
Series 7200 7200 7200 7200 7200
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
MemorySize 320 (64 x 5) 320 (64 x 5) 320 (64 x 5) 320 (64 x 5) 320 (64 x 5)
Function Asynchronous Asynchronous Asynchronous Asynchronous Asynchronous
DataRate 45MHz 45MHz 45MHz 45MHz 45MHz
AccessTime 19ns 19ns 19ns 19ns 19ns
Voltage-Supply 4.5 V ~ 5.5 V 4.5 V ~ 5.5 V 4.5 V ~ 5.5 V 4.5 V ~ 5.5 V 4.5 V ~ 5.5 V
Current-Supply(Max) 60mA 60mA 60mA 60mA 60mA
BusDirectional Uni-Directional Uni-Directional Uni-Directional Uni-Directional Uni-Directional
ExpansionType Depth, Width Depth, Width Depth, Width Depth, Width Depth, Width
ProgrammableFlagsSupport No No No No No
RetransmitCapability No No No No No
FWFTSupport No No No No No
OperatingTemperature 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C