Renesas Electronics America Inc 72403L45P
Número de parte
72403L45P
Fabricante
Renesas Electronics America Inc
Categoría:
Logik – FIFO-Speicher
Paquete
16-DIP (0.300, 7.62mm)
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.72403L45P.pdf
Descripción
IC FIFO PAR 64X4 45NS 16-DIP
Product details
1. How to order 72403L45P on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the 72403L45P price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 72403L45P?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 72403L45P.
7.How to contact us to get technical supports, such as 72403L45P pin diagram, 72403L45P datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Tray Tray Tray Tray Tray
Series 7200 7200 7200 7200 7200
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
MemorySize 256 (64 x 4) 256 (64 x 4) 256 (64 x 4) 256 (64 x 4) 256 (64 x 4)
Function Asynchronous Asynchronous Asynchronous Asynchronous Asynchronous
DataRate 45MHz 45MHz 45MHz 45MHz 45MHz
AccessTime 19ns 19ns 19ns 19ns 19ns
Voltage-Supply 4.5 V ~ 5.5 V 4.5 V ~ 5.5 V 4.5 V ~ 5.5 V 4.5 V ~ 5.5 V 4.5 V ~ 5.5 V
Current-Supply(Max) 35mA 35mA 35mA 35mA 35mA
BusDirectional Uni-Directional Uni-Directional Uni-Directional Uni-Directional Uni-Directional
ExpansionType Depth, Width Depth, Width Depth, Width Depth, Width Depth, Width
ProgrammableFlagsSupport No No No No No
RetransmitCapability No No No No No
FWFTSupport No No No No No
OperatingTemperature 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C