Renesas Electronics America Inc 71V67603S150PFGI8
Número de parte
71V67603S150PFGI8
Paquete
100-LQFP
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.71V67603S150PFGI8.pdf
Descripción
IC SRAM 9MBIT PARALLEL 100TQFP
Product details
1. How to order 71V67603S150PFGI8 on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the 71V67603S150PFGI8 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 71V67603S150PFGI8?
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
MemoryFormat SRAM SRAM SRAM SRAM SRAM
MemorySize 9Mb (256K x 36) 9Mb (256K x 36) 9Mb (256K x 36) 9Mb (256K x 36) 9Mb (256K x 36)
MemoryInterface Parallel Parallel Parallel Parallel Parallel
ClockFrequency 150 MHz 150 MHz 150 MHz 150 MHz 150 MHz
WriteCycleTime-WordPage - - - - -
AccessTime 3.8 ns 3.8 ns 3.8 ns 3.8 ns 3.8 ns
Voltage-Supply 3.135V ~ 3.465V 3.135V ~ 3.465V 3.135V ~ 3.465V 3.135V ~ 3.465V 3.135V ~ 3.465V