Renesas Electronics America Inc 71V65803S133PFGI
Número de parte
71V65803S133PFGI
Fabricante
Renesas Electronics America Inc
Categoría:
Speicher
Paquete
100-LQFP
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.71V65803S133PFGI.pdf
Descripción
IC SRAM 9MBIT PARALLEL 100TQFP
Product details
1. How to order 71V65803S133PFGI on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the 71V65803S133PFGI price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 71V65803S133PFGI?
Packaging Tray Tray Tray Tray Tray
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
MemoryType Volatile Volatile Volatile Volatile Volatile
MemoryFormat SRAM SRAM SRAM SRAM SRAM
MemorySize 9Mb (512K x 18) 9Mb (512K x 18) 9Mb (512K x 18) 9Mb (512K x 18) 9Mb (512K x 18)
MemoryInterface Parallel Parallel Parallel Parallel Parallel
ClockFrequency 133 MHz 133 MHz 133 MHz 133 MHz 133 MHz
WriteCycleTime-WordPage - - - - -
AccessTime 4.2 ns 4.2 ns 4.2 ns 4.2 ns 4.2 ns
Voltage-Supply 3.135V ~ 3.465V 3.135V ~ 3.465V 3.135V ~ 3.465V 3.135V ~ 3.465V 3.135V ~ 3.465V