Renesas Electronics America Inc 71V65803S100BGG
Número de parte
71V65803S100BGG
Paquete
119-BGA
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.71V65803S100BGG.pdf
Descripción
IC SRAM 9MBIT PARALLEL 119PBGA
Product details
1. How to order 71V65803S100BGG on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the 71V65803S100BGG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 71V65803S100BGG?
Packaging Tray Tray Tray Tray Tray
MemoryFormat SRAM SRAM SRAM SRAM SRAM
MemorySize 9Mb (512K x 18) 9Mb (512K x 18) 9Mb (512K x 18) 9Mb (512K x 18) 9Mb (512K x 18)
MemoryInterface Parallel Parallel Parallel Parallel Parallel
ClockFrequency 100 MHz 100 MHz 100 MHz 100 MHz 100 MHz
WriteCycleTime-WordPage - - - - -
AccessTime 5 ns 5 ns 5 ns 5 ns 5 ns
Voltage-Supply 3.135V ~ 3.465V 3.135V ~ 3.465V 3.135V ~ 3.465V 3.135V ~ 3.465V 3.135V ~ 3.465V
OperatingTemperature 0°C ~ 70°C (TA) 0°C ~ 70°C (TA) 0°C ~ 70°C (TA) 0°C ~ 70°C (TA) 0°C ~ 70°C (TA)