71T75802S200PFGI8.pdf
| ClockFrequency | 200 MHz | 200 MHz | 200 MHz | 200 MHz | 200 MHz |
| WriteCycleTime-WordPage | - | - | - | - | - |
| AccessTime | 3.2 ns | 3.2 ns | 3.2 ns | 3.2 ns | 3.2 ns |
| Voltage-Supply | 2.375V ~ 2.625V | 2.375V ~ 2.625V | 2.375V ~ 2.625V | 2.375V ~ 2.625V | 2.375V ~ 2.625V |