71T75802S166BG8.pdf
| ClockFrequency | 166 MHz | 166 MHz | 166 MHz | 166 MHz | 166 MHz |
| WriteCycleTime-WordPage | - | - | - | - | - |
| AccessTime | 3.5 ns | 3.5 ns | 3.5 ns | 3.5 ns | 3.5 ns |
| Voltage-Supply | 2.375V ~ 2.625V | 2.375V ~ 2.625V | 2.375V ~ 2.625V | 2.375V ~ 2.625V | 2.375V ~ 2.625V |