Renesas Electronics America Inc 71T75802S150BGI
Número de parte
71T75802S150BGI
Fabricante
Renesas Electronics America Inc
Categoría:
Speicher
Paquete
119-BGA
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.71T75802S150BGI.pdf
Descripción
IC SRAM 18MBIT PARALLEL 119PBGA
Product details
1. How to order 71T75802S150BGI on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the 71T75802S150BGI price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 71T75802S150BGI?
Packaging Tray Tray Tray Tray Tray
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
MemoryType Volatile Volatile Volatile Volatile Volatile
MemoryFormat SRAM SRAM SRAM SRAM SRAM
MemorySize 18Mb (1M x 18) 18Mb (1M x 18) 18Mb (1M x 18) 18Mb (1M x 18) 18Mb (1M x 18)
MemoryInterface Parallel Parallel Parallel Parallel Parallel
ClockFrequency 150 MHz 150 MHz 150 MHz 150 MHz 150 MHz
WriteCycleTime-WordPage - - - - -
AccessTime 3.8 ns 3.8 ns 3.8 ns 3.8 ns 3.8 ns
Voltage-Supply 2.375V ~ 2.625V 2.375V ~ 2.625V 2.375V ~ 2.625V 2.375V ~ 2.625V 2.375V ~ 2.625V