Renesas Electronics America Inc 70V5388S100BC8
Número de parte
70V5388S100BC8
Fabricante
Renesas Electronics America Inc
Categoría:
Speicher
Paquete
256-LBGA
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.70V5388S100BC8.pdf
Product details
1. How to order 70V5388S100BC8 on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the 70V5388S100BC8 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 70V5388S100BC8?
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series - - - - -
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
MemoryType Volatile Volatile Volatile Volatile Volatile
MemoryFormat SRAM SRAM SRAM SRAM SRAM
MemoryInterface Parallel Parallel Parallel Parallel Parallel
ClockFrequency 100 MHz 100 MHz 100 MHz 100 MHz 100 MHz
WriteCycleTime-WordPage - - - - -
AccessTime 3.6 ns 3.6 ns 3.6 ns 3.6 ns 3.6 ns
Voltage-Supply 3.15V ~ 3.45V 3.15V ~ 3.45V 3.15V ~ 3.45V 3.15V ~ 3.45V 3.15V ~ 3.45V
OperatingTemperature 0°C ~ 70°C (TA) 0°C ~ 70°C (TA) 0°C ~ 70°C (TA) 0°C ~ 70°C (TA) 0°C ~ 70°C (TA)