Renesas Electronics America Inc 70T3589S133DR
Número de parte
70T3589S133DR
Fabricante
Renesas Electronics America Inc
Categoría:
Speicher
Paquete
208-BFQFP
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.70T3589S133DR.pdf
Descripción
IC SRAM 2MBIT PARALLEL 208PQFP
Product details
1. How to order 70T3589S133DR on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the 70T3589S133DR price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 70T3589S133DR?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 70T3589S133DR.
Packaging Tray Tray Tray Tray Tray
Series - - - - -
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
MemoryType Volatile Volatile Volatile Volatile Volatile
MemoryFormat SRAM SRAM SRAM SRAM SRAM
MemorySize 2Mb (64K x 36) 2Mb (64K x 36) 2Mb (64K x 36) 2Mb (64K x 36) 2Mb (64K x 36)
MemoryInterface Parallel Parallel Parallel Parallel Parallel
ClockFrequency 133 MHz 133 MHz 133 MHz 133 MHz 133 MHz
WriteCycleTime-WordPage - - - - -
AccessTime 4.2 ns 4.2 ns 4.2 ns 4.2 ns 4.2 ns
Voltage-Supply 2.4V ~ 2.6V 2.4V ~ 2.6V 2.4V ~ 2.6V 2.4V ~ 2.6V 2.4V ~ 2.6V
OperatingTemperature 0°C ~ 70°C (TA) 0°C ~ 70°C (TA) 0°C ~ 70°C (TA) 0°C ~ 70°C (TA) 0°C ~ 70°C (TA)