70P3519S166BCG8.pdf
| Imagen |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| MemoryType | Volatile | Volatile | Volatile | Volatile | Volatile |
| MemoryFormat | SRAM | SRAM | SRAM | SRAM | SRAM |
| MemoryInterface | Parallel | Parallel | Parallel | Parallel | Parallel |
| ClockFrequency | 166 MHz | 166 MHz | 166 MHz | 166 MHz | 166 MHz |
| WriteCycleTime-WordPage | - | - | - | - | - |
| AccessTime | 3.6 ns | 3.6 ns | 3.6 ns | 3.6 ns | 3.6 ns |
| Voltage-Supply | 1.7V ~ 1.9V | 1.7V ~ 1.9V | 1.7V ~ 1.9V | 1.7V ~ 1.9V | 1.7V ~ 1.9V |