66AK2H12BAAW2.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 66AK2H12BAAW2.
| Imagen |
| Package/Case | |||||
| Packaging | Tray | Tray | Tray | Tray | Tray |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| Type | DSP+ARM® | DSP+ARM® | DSP+ARM® | DSP+ARM® | DSP+ARM® |
| ClockRate | 1.2GHz | 1.2GHz | 1.2GHz | 1.2GHz | 1.2GHz |
| Non-VolatileMemory | ROM (384kB) | ROM (384kB) | ROM (384kB) | ROM (384kB) | ROM (384kB) |
| On-ChipRAM | 12.75MB | 12.75MB | 12.75MB | 12.75MB | 12.75MB |
| Voltage-I/O | 0.85V, 1.0V, 1.35V, 1.5V, 1.8V, 3.3V | 0.85V, 1.0V, 1.35V, 1.5V, 1.8V, 3.3V | 0.85V, 1.0V, 1.35V, 1.5V, 1.8V, 3.3V | 0.85V, 1.0V, 1.35V, 1.5V, 1.8V, 3.3V | 0.85V, 1.0V, 1.35V, 1.5V, 1.8V, 3.3V |