TE Connectivity Raychem Cable Protection 55PC2131-24-9/93/96-9
Número de parte
55PC2131-24-9/93/96-9
Fabricante
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Categoría:
Mehradrige Kabel
Paquete
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.55PC2131-24-9/93/96-9.pdf
Descripción
55PC CABLE
Product details
1. How to order 55PC2131-24-9/93/96-9 on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the 55PC2131-24-9/93/96-9 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 55PC2131-24-9/93/96-9?
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
CableType Multi-Conductor Multi-Conductor Multi-Conductor Multi-Conductor Multi-Conductor
NumberofConductors 3 3 3 3 3
WireGauge 24 AWG 24 AWG 24 AWG 24 AWG 24 AWG
ConductorStrand 19/36 19/36 19/36 19/36 19/36
ConductorMaterial Copper, Tinned Copper, Tinned Copper, Tinned Copper, Tinned Copper, Tinned
Jacket(Insulation)Diameter 0.100 (2.54mm) 0.100 (2.54mm) 0.100 (2.54mm) 0.100 (2.54mm) 0.100 (2.54mm)
ShieldType Braid Braid Braid Braid Braid
Length - - - - -
JacketColor White White White White White
Ratings - - - - -
Features - - - - -
Voltage 600 V 600 V 600 V 600 V 600 V
OperatingTemperature 150°C 150°C 150°C 150°C 150°C