55PC1243-22-MST4-9CS2861.pdf
| NumberofConductors | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| WireGauge | 22 AWG | 22 AWG | 22 AWG | 22 AWG | 22 AWG |
| ConductorStrand | 19/34 | 19/34 | 19/34 | 19/34 | 19/34 |
| Jacket(Insulation)Diameter | 0.150 (3.81mm) | 0.150 (3.81mm) | 0.150 (3.81mm) | 0.150 (3.81mm) | 0.150 (3.81mm) |
| Features | - | - | - | - | - |
| Voltage | 600 V | 600 V | 600 V | 600 V | 600 V |
| OperatingTemperature | 200°C | 200°C | 200°C | 200°C | 200°C |