TE Connectivity Raychem Cable Protection 55A1121-26-9/97-9
Número de parte
55A1121-26-9/97-9
Fabricante
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Categoría:
Mehradrige Kabel
Paquete
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.55A1121-26-9/97-9.pdf
Descripción
55A CABLE/SINGLE WALL
Product details
1. How to order 55A1121-26-9/97-9 on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the 55A1121-26-9/97-9 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 55A1121-26-9/97-9?
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
CableType Multi-Conductor Multi-Conductor Multi-Conductor Multi-Conductor Multi-Conductor
NumberofConductors 2 2 2 2 2
WireGauge 26 AWG 26 AWG 26 AWG 26 AWG 26 AWG
ConductorStrand 19/38 19/38 19/38 19/38 19/38
ConductorMaterial Copper, Tinned Copper, Tinned Copper, Tinned Copper, Tinned Copper, Tinned
Jacket(Insulation)Diameter 0.097 (2.46mm) 0.097 (2.46mm) 0.097 (2.46mm) 0.097 (2.46mm) 0.097 (2.46mm)
ShieldType Braid Braid Braid Braid Braid
Length - - - - -
JacketColor White White White White White
Ratings - - - - -
Features - - - - -
Voltage 600 V 600 V 600 V 600 V 600 V
OperatingTemperature 150°C 150°C 150°C 150°C 150°C