55A0822-22-6/9CS2348.pdf
| WireGauge | 22 AWG | 22 AWG | 22 AWG | 22 AWG | 22 AWG |
| ConductorStrand | 19/34 | 19/34 | 19/34 | 19/34 | 19/34 |
| Jacket(Insulation)Material | - | - | - | - | - |
| Jacket(Insulation)Diameter | 0.100 (2.54mm) | 0.100 (2.54mm) | 0.100 (2.54mm) | 0.100 (2.54mm) | 0.100 (2.54mm) |
| ShieldType | - | - | - | - | - |
| Length | - | - | - | - | - |
| JacketColor | - | - | - | - | - |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| Features | - | - | - | - | - |
| Voltage | 600 V | 600 V | 600 V | 600 V | 600 V |
| OperatingTemperature | 200°C | 200°C | 200°C | 200°C | 200°C |