55A0822-20-9/96CS2275.pdf
| Imagen |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| WireGauge | 20 AWG | 20 AWG | 20 AWG | 20 AWG | 20 AWG |
| ConductorStrand | 19/32 | 19/32 | 19/32 | 19/32 | 19/32 |
| Jacket(Insulation)Material | - | - | - | - | - |
| Jacket(Insulation)Diameter | 0.116 (2.95mm) | 0.116 (2.95mm) | 0.116 (2.95mm) | 0.116 (2.95mm) | 0.116 (2.95mm) |
| ShieldType | - | - | - | - | - |
| Length | - | - | - | - | - |
| JacketColor | - | - | - | - | - |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| Features | - | - | - | - | - |
| Voltage | 600 V | 600 V | 600 V | 600 V | 600 V |
| OperatingTemperature | 200°C | 200°C | 200°C | 200°C | 200°C |