Skyworks Solutions Inc. 530BC1404M00DGR
Número de parte
530BC1404M00DGR
Fabricante
Skyworks Solutions Inc.
Categoría:
Oszillatoren
Paquete
6-SMD, No Lead
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.530BC1404M00DGR.pdf
Descripción
XTAL OSC XO 1.4040GHZ LVDS SMD
Product details
1. How to order 530BC1404M00DGR on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the 530BC1404M00DGR price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 530BC1404M00DGR?
Package/Case 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series Si530 Si530 Si530 Si530 Si530
ProductStatus Active Active Active Active Active
BaseResonator Crystal Crystal Crystal Crystal Crystal
Type XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 1.404 GHz 1.404 GHz 1.404 GHz 1.404 GHz 1.404 GHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output LVDS LVDS LVDS LVDS LVDS
Voltage-Supply 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V
FrequencyStability ±7ppm ±7ppm ±7ppm ±7ppm ±7ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 98mA 98mA 98mA 98mA 98mA
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)