Skyworks Solutions Inc. 511SCA24M0000CAG
Número de parte
511SCA24M0000CAG
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.511SCA24M0000CAG.pdf
Descripción
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
Product details
1. How to order 511SCA24M0000CAG on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the 511SCA24M0000CAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 511SCA24M0000CAG?
Frequency 24 MHz 24 MHz 24 MHz 24 MHz 24 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Voltage-Supply 1.8V 1.8V 1.8V 1.8V 1.8V
FrequencyStability ±20ppm ±20ppm ±20ppm ±20ppm ±20ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 26mA 26mA 26mA 26mA 26mA
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)