Skyworks Solutions Inc. 511RCA24M0000BAG
Número de parte
511RCA24M0000BAG
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.511RCA24M0000BAG.pdf
Descripción
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
Product details
1. How to order 511RCA24M0000BAG on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the 511RCA24M0000BAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 511RCA24M0000BAG?
Frequency 24 MHz 24 MHz 24 MHz 24 MHz 24 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Voltage-Supply 1.8V 1.8V 1.8V 1.8V 1.8V
FrequencyStability ±20ppm ±20ppm ±20ppm ±20ppm ±20ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 26mA 26mA 26mA 26mA 26mA
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)