Skyworks Solutions Inc. 511JCA60M0000CAG
Número de parte
511JCA60M0000CAG
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.511JCA60M0000CAG.pdf
Descripción
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
Product details
1. How to order 511JCA60M0000CAG on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the 511JCA60M0000CAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 511JCA60M0000CAG?
Frequency 60 MHz 60 MHz 60 MHz 60 MHz 60 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output LVDS LVDS LVDS LVDS LVDS
Voltage-Supply 1.8V 1.8V 1.8V 1.8V 1.8V
FrequencyStability ±20ppm ±20ppm ±20ppm ±20ppm ±20ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 23mA 23mA 23mA 23mA 23mA
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)