Skyworks Solutions Inc. 511EBA200M000AAGR
Número de parte
511EBA200M000AAGR
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.511EBA200M000AAGR.pdf
Descripción
XTAL OSC XO 200.0000MHZ LVPECL
Product details
1. How to order 511EBA200M000AAGR on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the 511EBA200M000AAGR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 511EBA200M000AAGR?
Package/Case 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Frequency 200 MHz 200 MHz 200 MHz 200 MHz 200 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output LVPECL LVPECL LVPECL LVPECL LVPECL
Voltage-Supply 2.5V 2.5V 2.5V 2.5V 2.5V
FrequencyStability ±25ppm ±25ppm ±25ppm ±25ppm ±25ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 43mA 43mA 43mA 43mA 43mA
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)