Skyworks Solutions Inc. 511BCA50M0000BAG
Número de parte
511BCA50M0000BAG
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.511BCA50M0000BAG.pdf
Descripción
XTAL OSC XO 50.0000MHZ LVDS SMD
Product details
1. How to order 511BCA50M0000BAG on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the 511BCA50M0000BAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 511BCA50M0000BAG?
Frequency 50 MHz 50 MHz 50 MHz 50 MHz 50 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output LVDS LVDS LVDS LVDS LVDS
Voltage-Supply 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V
FrequencyStability ±20ppm ±20ppm ±20ppm ±20ppm ±20ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 23mA 23mA 23mA 23mA 23mA
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)