47ADP4R6M1RT.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 47ADP4R6M1RT.
| Imagen |
| Fabricante | Grayhill Inc. | Grayhill Inc. | Grayhill Inc. | Grayhill Inc. | Grayhill Inc. |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | 47A | 47A | 47A | 47A | 47A |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Circuit | DPDT | DPDT | DPDT | DPDT | DPDT |
| SwitchFunction | Mom-Off-Mom | Mom-Off-Mom | Mom-Off-Mom | Mom-Off-Mom | Mom-Off-Mom |
| VoltageRating-AC | 20 V | 20 V | 20 V | 20 V | 20 V |
| VoltageRating-DC | 20 V | 20 V | 20 V | 20 V | 20 V |
| Color-Actuator/Cap | Black | Black | Black | Black | Black |
| ActuatorMarking | No Marking | No Marking | No Marking | No Marking | No Marking |
| IlluminationTypeColor | - | - | - | - | - |
| IlluminationVoltage(Nominal) | - | - | - | - | - |
| TerminationStyle | Solder Lug | Solder Lug | Solder Lug | Solder Lug | Solder Lug |
| IngressProtection | - | - | - | - | - |
| PanelCutoutDimensions | Rectangular - 15.24mm x 12.70mm | Rectangular - 15.24mm x 12.70mm | Rectangular - 15.24mm x 12.70mm | Rectangular - 15.24mm x 12.70mm | Rectangular - 15.24mm x 12.70mm |