CTS-Frequency Controls 445A23S25M00000
Número de parte
445A23S25M00000
Fabricante
CTS-Frequency Controls
Categoría:
Quarze
Paquete
2-SMD, No Lead
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.445A23S25M00000.pdf
Descripción
CRYSTAL 25.0000MHZ SERIES SMD
Product details
1. How to order 445A23S25M00000 on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the 445A23S25M00000 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 445A23S25M00000?
Package/Case 2-SMD, No Lead 2-SMD, No Lead 2-SMD, No Lead 2-SMD, No Lead 2-SMD, No Lead
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series 445 445 445 445 445
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type MHz Crystal MHz Crystal MHz Crystal MHz Crystal MHz Crystal
Frequency 25 MHz 25 MHz 25 MHz 25 MHz 25 MHz
FrequencyStability ±30ppm ±30ppm ±30ppm ±30ppm ±30ppm
FrequencyTolerance ±20ppm ±20ppm ±20ppm ±20ppm ±20ppm
LoadCapacitance Series Series Series Series Series
ESR(EquivalentSeriesResistance) 40 Ohms 40 Ohms 40 Ohms 40 Ohms 40 Ohms
OperatingMode Fundamental Fundamental Fundamental Fundamental Fundamental
OperatingTemperature -10°C ~ 60°C -10°C ~ 60°C -10°C ~ 60°C -10°C ~ 60°C -10°C ~ 60°C
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)