Mercury United Electronics, Inc. 3QHM53C2.0-67.500
Número de parte
3QHM53C2.0-67.500
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.3QHM53C2.0-67.500.pdf
Descripción
XTAL OSC SSXO 67.5000MHZ CMOS
Product details
1. How to order 3QHM53C2.0-67.500 on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the 3QHM53C2.0-67.500 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 3QHM53C2.0-67.500?
Type SSXO SSXO SSXO SSXO SSXO
Frequency 67.5 MHz 67.5 MHz 67.5 MHz 67.5 MHz 67.5 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output CMOS (Low EMI) CMOS (Low EMI) CMOS (Low EMI) CMOS (Low EMI) CMOS (Low EMI)
Voltage-Supply 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V
FrequencyStability ±50ppm ±50ppm ±50ppm ±50ppm ±50ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -45°C ~ 85°C -45°C ~ 85°C -45°C ~ 85°C -45°C ~ 85°C -45°C ~ 85°C
Size/Dimension 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)