Mercury United Electronics, Inc. 3QHM53C1.0-18.4323
Número de parte
3QHM53C1.0-18.4323
Fabricante
Mercury United Electronics, Inc.
Categoría:
Oszillatoren
Paquete
4-SMD, No Lead
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.3QHM53C1.0-18.4323.pdf
Descripción
XTAL OSC SSXO 18.4323MHZ CMOS
Product details
1. How to order 3QHM53C1.0-18.4323 on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the 3QHM53C1.0-18.4323 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 3QHM53C1.0-18.4323?
Package/Case 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead
Packaging Strip Strip Strip Strip Strip
Series 3QHM53 3QHM53 3QHM53 3QHM53 3QHM53
ProductStatus Active Active Active Active Active
BaseResonator Crystal Crystal Crystal Crystal Crystal
Type SSXO SSXO SSXO SSXO SSXO
Frequency 18.4323 MHz 18.4323 MHz 18.4323 MHz 18.4323 MHz 18.4323 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output CMOS (Low EMI) CMOS (Low EMI) CMOS (Low EMI) CMOS (Low EMI) CMOS (Low EMI)
Voltage-Supply 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V
FrequencyStability ±50ppm ±50ppm ±50ppm ±50ppm ±50ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -45°C ~ 85°C -45°C ~ 85°C -45°C ~ 85°C -45°C ~ 85°C -45°C ~ 85°C
Current-Supply(Max) - - - - -
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)