3625/40SF 30M.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 3625/40SF 30M.
| Imagen |
| Número de parte | 3625/26 30M | 3625/10 100M | 3625/14 100MSF | 3625/50 30M | 3625/20 100M |
| Fabricante | 3M | 3M | 3M | 3M | 3M |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | 3625 | 3625 | 3625 | 3625 | 3625 |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| CableType | Flat Cable | Flat Cable | Flat Cable | Flat Cable | Flat Cable |
| NumberofConductors | 40 | 40 | 40 | 40 | 40 |
| Pitch | 0.039 (1.00mm) | 0.039 (1.00mm) | 0.039 (1.00mm) | 0.039 (1.00mm) | 0.039 (1.00mm) |
| Length | 32.8' (10.00m) | 32.8' (10.00m) | 32.8' (10.00m) | 32.8' (10.00m) | 32.8' (10.00m) |
| WireGauge | 28 AWG | 28 AWG | 28 AWG | 28 AWG | 28 AWG |
| ConductorStrand | 7 Strands / 36 AWG | 7 Strands / 36 AWG | 7 Strands / 36 AWG | 7 Strands / 36 AWG | 7 Strands / 36 AWG |
| Shielding | Unshielded | Unshielded | Unshielded | Unshielded | Unshielded |
| JacketColor | Gray | Gray | Gray | Gray | Gray |
| RibbonThickness | 0.035 (0.89mm) | 0.035 (0.89mm) | 0.035 (0.89mm) | 0.035 (0.89mm) | 0.035 (0.89mm) |
| RibbonWidth | 1.575 (40.00mm) | 1.575 (40.00mm) | 1.575 (40.00mm) | 1.575 (40.00mm) | 1.575 (40.00mm) |
| Voltage | 300 V | 300 V | 300 V | 300 V | 300 V |