Amphenol Aerospace Operations 2M801-007-16M9-19SA
Número de parte
2M801-007-16M9-19SA
Fabricante
Amphenol Aerospace Operations
Categoría:
Rundsteckverbinder
Paquete
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.2M801-007-16M9-19SA.pdf
Descripción
CONN PLUG FMALE 19POS GOLD CRIMP
Product details
1. How to order 2M801-007-16M9-19SA on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the 2M801-007-16M9-19SA price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 2M801-007-16M9-19SA?
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series 2M 2M 2M 2M 2M
Product Status Active Active Active Active Active
Number of Positions 19 19 19 19 19
Shell Size - Insert 9-19 9-19 9-19 9-19 9-19
Shell Size MIL - - - - -
Mounting Feature - - - - -
Termination,Fastening Crimp Crimp Crimp Crimp Crimp
Item22 Threaded Threaded Threaded Threaded Threaded
Item23 A A A A A
Item24 Metal Metal Metal Metal Metal
Item25 Aluminum Alloy Aluminum Alloy Aluminum Alloy Aluminum Alloy Aluminum Alloy
Item27 Gold Gold Gold Gold Gold
Item28 Silver Silver Silver Silver Silver
Item30 - - - - -
Item32 Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
Item33 5A 5A 5A 5A 5A
Item34 - - - - -
Item35 0.500 (12.70mm) 0.500 (12.70mm) 0.500 (12.70mm) 0.500 (12.70mm) 0.500 (12.70mm)