25PPC750CXEFP2012T.pdf
| Imagen |
| Fabricante | IBM | IBM | IBM | IBM | IBM |
| Package/Case | 256-LBGA | 256-LBGA | 256-LBGA | 256-LBGA | 256-LBGA |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | * | * | * | * | * |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| CoreProcessor | PowerPC 750CX | PowerPC 750CX | PowerPC 750CX | PowerPC 750CX | PowerPC 750CX |
| Speed | 400MHz | 400MHz | 400MHz | 400MHz | 400MHz |
| Co-Processors/DSP | - | - | - | - | - |
| RAMControllers | - | - | - | - | - |
| GraphicsAcceleration | No | No | No | No | No |
| Display&InterfaceControllers | - | - | - | - | - |
| Ethernet | - | - | - | - | - |
| SATA | - | - | - | - | - |
| USB | - | - | - | - | - |
| Voltage-I/O | 1.8V, 2.5V | 1.8V, 2.5V | 1.8V, 2.5V | 1.8V, 2.5V | 1.8V, 2.5V |