2450BL15K050E.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 2450BL15K050E.
| Imagen |
| Series | 2450 | 2450 | 2450 | 2450 | 2450 |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| FrequencyRange | 2.4GHz ~ 2.5GHz | 2.4GHz ~ 2.5GHz | 2.4GHz ~ 2.5GHz | 2.4GHz ~ 2.5GHz | 2.4GHz ~ 2.5GHz |
| Impedance-Unbalanced/Balanced | 50 / 50Ohm | 50 / 50Ohm | 50 / 50Ohm | 50 / 50Ohm | 50 / 50Ohm |