22UL1015STRBLA1000.pdf
| Imagen |
| Packaging | Spool | Spool | Spool | Spool | Spool |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| CableType | Hook-Up | Hook-Up | Hook-Up | Hook-Up | Hook-Up |
| WireGauge | 22 AWG | 22 AWG | 22 AWG | 22 AWG | 22 AWG |
| ConductorStrand | 7/30 | 7/30 | 7/30 | 7/30 | 7/30 |
| Jacket(Insulation)Diameter | 0.095 (2.41mm) | 0.095 (2.41mm) | 0.095 (2.41mm) | 0.095 (2.41mm) | 0.095 (2.41mm) |
| Jacket(Insulation)Thickness | 0.030 (0.76mm) | 0.030 (0.76mm) | 0.030 (0.76mm) | 0.030 (0.76mm) | 0.030 (0.76mm) |
| Voltage | 600V | 600V | 600V | 600V | 600V |
| OperatingTemperature | 105°C | 105°C | 105°C | 105°C | 105°C |