22MWHA127254.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 22MWHA127254.
| Imagen |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | MicroPlastics | MicroPlastics | MicroPlastics | MicroPlastics | MicroPlastics |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| TypeAttributes | Micro | Micro | Micro | Micro | Micro |
| OpeningSize | 0.500 L x 0.100 H (12.70mm x 2.54mm) | 0.500 L x 0.100 H (12.70mm x 2.54mm) | 0.500 L x 0.100 H (12.70mm x 2.54mm) | 0.500 L x 0.100 H (12.70mm x 2.54mm) | 0.500 L x 0.100 H (12.70mm x 2.54mm) |
| Color | Natural | Natural | Natural | Natural | Natural |
| Length | - | - | - | - | - |
| Width | 0.500 (12.70mm) | 0.500 (12.70mm) | 0.500 (12.70mm) | 0.500 (12.70mm) | 0.500 (12.70mm) |
| Height | 1.469 (37.31mm) | 1.469 (37.31mm) | 1.469 (37.31mm) | 1.469 (37.31mm) | 1.469 (37.31mm) |
| PanelHoleSize | 0.197 (5.00mm) | 0.197 (5.00mm) | 0.197 (5.00mm) | 0.197 (5.00mm) | 0.197 (5.00mm) |