Remington Industries 20UL1015STRGRA500
Número de parte
20UL1015STRGRA500
Fabricante
Remington Industries
Categoría:
Einadrige Kabel (Schaltdraht)
Paquete
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.20UL1015STRGRA500.pdf
Descripción
HOOK-UP STRND 20AWG GRAY 500'
Product details
1. How to order 20UL1015STRGRA500 on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the 20UL1015STRGRA500 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 20UL1015STRGRA500?
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
CableType Hook-Up Hook-Up Hook-Up Hook-Up Hook-Up
WireGauge 20 AWG 20 AWG 20 AWG 20 AWG 20 AWG
ConductorStrand 10/30 10/30 10/30 10/30 10/30
ConductorMaterial Copper, Tinned Copper, Tinned Copper, Tinned Copper, Tinned Copper, Tinned
Jacket(Insulation)Diameter 0.100 (2.54mm) 0.100 (2.54mm) 0.100 (2.54mm) 0.100 (2.54mm) 0.100 (2.54mm)
Jacket(Insulation)Thickness 0.030 (0.76mm) 0.030 (0.76mm) 0.030 (0.76mm) 0.030 (0.76mm) 0.030 (0.76mm)
Length 500.0' (152.4m) 500.0' (152.4m) 500.0' (152.4m) 500.0' (152.4m) 500.0' (152.4m)
Voltage 600V 600V 600V 600V 600V
OperatingTemperature 105°C 105°C 105°C 105°C 105°C