19C030PV4L.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 19C030PV4L.
| Imagen |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | 19 mm | 19 mm | 19 mm | 19 mm | 19 mm |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| Applications | Board Mount | Board Mount | Board Mount | Board Mount | Board Mount |
| PressureType | Vacuum | Vacuum | Vacuum | Vacuum | Vacuum |
| OutputType | Analog Voltage | Analog Voltage | Analog Voltage | Analog Voltage | Analog Voltage |
| Output | 0 mV ~ 100 mV | 0 mV ~ 100 mV | 0 mV ~ 100 mV | 0 mV ~ 100 mV | 0 mV ~ 100 mV |
| Accuracy | ±0.25% | ±0.25% | ±0.25% | ±0.25% | ±0.25% |
| Voltage-Supply | - | - | - | - | - |
| PortSize | Male - 1/8 (3.18mm) NPT | Male - 1/8 (3.18mm) NPT | Male - 1/8 (3.18mm) NPT | Male - 1/8 (3.18mm) NPT | Male - 1/8 (3.18mm) NPT |