19C030PV2L.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 19C030PV2L.
| Imagen |
| Package/Case | Cylinder | Cylinder | Cylinder | Cylinder | Cylinder |
| Packaging | Bulk,Bulk | Bulk,Bulk | Bulk,Bulk | Bulk,Bulk | Bulk,Bulk |
| Series | 19 mm | 19 mm | 19 mm | 19 mm | 19 mm |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Applications | Board Mount | Board Mount | Board Mount | Board Mount | Board Mount |
| PressureType | Vacuum | Vacuum | Vacuum | Vacuum | Vacuum |
| OutputType | Analog Voltage | Analog Voltage | Analog Voltage | Analog Voltage | Analog Voltage |
| Output | 0 mV ~ 100 mV | 0 mV ~ 100 mV | 0 mV ~ 100 mV | 0 mV ~ 100 mV | 0 mV ~ 100 mV |
| Accuracy | ±0.25% | ±0.25% | ±0.25% | ±0.25% | ±0.25% |