Remington Industries 16STRGREUL142625
Número de parte
16STRGREUL142625
Fabricante
Remington Industries
Categoría:
Einadrige Kabel (Schaltdraht)
Paquete
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.16STRGREUL142625.pdf
Descripción
HOOK-UP STRND 16AWG 60V GRN 25'
Product details
1. How to order 16STRGREUL142625 on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the 16STRGREUL142625 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 16STRGREUL142625?
Packaging Spool Spool Spool Spool Spool
Series GPT GPT GPT GPT GPT
ProductStatus Active Active Active Active Active
CableType Hook-Up Hook-Up Hook-Up Hook-Up Hook-Up
WireGauge 16 AWG 16 AWG 16 AWG 16 AWG 16 AWG
ConductorStrand 19/29 19/29 19/29 19/29 19/29
ConductorMaterial Copper, Tinned Copper, Tinned Copper, Tinned Copper, Tinned Copper, Tinned
Jacket(Insulation)Diameter 0.103 (2.62mm) 0.103 (2.62mm) 0.103 (2.62mm) 0.103 (2.62mm) 0.103 (2.62mm)
Jacket(Insulation)Thickness - - - - -
Length 25.00' (7.62m) 25.00' (7.62m) 25.00' (7.62m) 25.00' (7.62m) 25.00' (7.62m)
Voltage 60V 60V 60V 60V 60V