1658-F01-00-P10-D01-10A.pdf
| Imagen |
| Fabricante | E-T-A | E-T-A | E-T-A | E-T-A | E-T-A |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | 1658 | 1658 | 1658 | 1658 | 1658 |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| MountingType | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount |
| BreakerType | Thermal | Thermal | Thermal | Thermal | Thermal |
| CurrentRating(Amps) | 10A | 10A | 10A | 10A | 10A |
| VoltageRating-AC | 240 V | 240 V | 240 V | 240 V | 240 V |
| VoltageRating-DC | 28 V | 28 V | 28 V | 28 V | 28 V |