1590A-BULK.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 1590A-BULK.
| Imagen |
| Número de parte | 1590A | 1590B | 1590G | 1590BB | 1590C |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | 1590 | 1590 | 1590 | 1590 | 1590 |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| ContainerType | Box | Box | Box | Box | Box |
| Size/Dimension | 3.642 L x 1.516 W (92.51mm x 38.51mm) | 3.642 L x 1.516 W (92.51mm x 38.51mm) | 3.642 L x 1.516 W (92.51mm x 38.51mm) | 3.642 L x 1.516 W (92.51mm x 38.51mm) | 3.642 L x 1.516 W (92.51mm x 38.51mm) |
| Height | 1.220 (30.99mm) | 1.220 (30.99mm) | 1.220 (30.99mm) | 1.220 (30.99mm) | 1.220 (30.99mm) |
| Area(LxW) | 5.52in² (35.6cm²) | 5.52in² (35.6cm²) | 5.52in² (35.6cm²) | 5.52in² (35.6cm²) | 5.52in² (35.6cm²) |
| Design | Cover Included | Cover Included | Cover Included | Cover Included | Cover Included |
| Color | Unpainted | Unpainted | Unpainted | Unpainted | Unpainted |
| Thickness | 0.080 (2.03mm) | 0.080 (2.03mm) | 0.080 (2.03mm) | 0.080 (2.03mm) | 0.080 (2.03mm) |