1569-20-1-0500-007-1-TS.pdf
| Imagen |
| Fabricante | CNC Tech | CNC Tech | CNC Tech | CNC Tech | CNC Tech |
| Packaging | Spool | Spool | Spool | Spool | Spool |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| CableType | Hook-Up | Hook-Up | Hook-Up | Hook-Up | Hook-Up |
| WireGauge | 20 AWG | 20 AWG | 20 AWG | 20 AWG | 20 AWG |
| ConductorStrand | 21/0.0071 | 21/0.0071 | 21/0.0071 | 21/0.0071 | 21/0.0071 |
| Jacket(Insulation)Diameter | 0.073 (1.85mm) | 0.073 (1.85mm) | 0.073 (1.85mm) | 0.073 (1.85mm) | 0.073 (1.85mm) |
| Jacket(Insulation)Thickness | 0.015 (0.38mm) | 0.015 (0.38mm) | 0.015 (0.38mm) | 0.015 (0.38mm) | 0.015 (0.38mm) |
| Length | 25.00' (7.62m) | 25.00' (7.62m) | 25.00' (7.62m) | 25.00' (7.62m) | 25.00' (7.62m) |
| Voltage | 300V | 300V | 300V | 300V | 300V |